31 Mart yerel seçimlerde oyunu kullanmak için Beşiktaş’ta bulunan Lütfi Banat İlkokuluna gelen şarkıcı Zeynep Bastık, koridorda oy sırasının fazla olması sebebiyle asistanını sıraya koyarak kısa süreliğine okuldan ayrıldı.
“UÇAKTAN İNDİM, MİDEM KÖTÜ, KALABALIK… SIRAMI BEKLEDİM OYUMU KULLANDIM GİDİYORUM”
Bir süre dışarıda duran ve sonrasında okula tekrar gelen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, 1244 No’lu sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanma işlemlerini bitiren Bastık, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Oyumu kullandım gidiyorum. Oyumu kullanmamak gibi bir şey olmayacağına göre her şey yolunda, geldim ve oyumu kullandım. Adapte olamadım çünkü uçaktan indim, midem kötü, kalabalık… Sıramı bekledim, oyumu kullanım gidiyorum. Bodrum’daydım. Güzel bir programa konuk oldum ama söylemem sürpriz. Yeni, harika bir program geliyor. Oranın konuğuydum, onun için gittim. Tabii teknede falan bir sarsıldım yani. Kendime gelmeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı.