Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uğur Dündar, ”Fenerbahçe’ye Kumpas Var”

Fenerbahçe kulübünün mevcut Yüksek Divan Kurulu başkanı olan Uğur Dündar, Yüksek Divan Kurulu başkanlık seçiminde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe kulübünün mevcut Yüksek

Fenerbahçe kulübünün mevcut Yüksek Divan Kurulu başkanı olan Uğur Dündar, Yüksek Divan Kurulu başkanlık seçiminde açıklamalarda bulundu.

”FENERBAHÇE KUMPASA MARUZ KALDI”

Sarı-lacivertli  kulübün sürekli kumpasa ve engellenmelere maruz kaldığını belirten Uğur Dündar, ”Bu sene, geçmişten olduğu gibi kulübümüzün başarılarını hazmedemeyen bazı odakların sürekli kumpasına ve engellenmesine maruz kaldı. Biz, bu haksız saldırılarda daima başkanımızın ve yönetimimizin arkasında durduk. Gerektiğinde hırpalandık, gerektiğinde haksız iftira ve çamurların khedefi olmayı gönülden kabul ettik. Bundan sonra gelecek Yüksek Divan Krulu başkan ve yöneticilerinin de aynı gayretle yönetimin yanında yer almalarını diliyorum. Fenerbahçemiz bir ve bütün olduğu sürece dıştan gelecek tehditlere karşı koyma gücüne sahiptir. Yeter ki bizler bir ve bütün olalım. Bu toplantının, kulübümüzde birlik ve beraberliği sağlamaya yönelik tarihi bir adım olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Uğur Dündar sözlerinin devamında ise, ”Her şey Fenerbahçe için. Ben bin defa dünyaya gelsem ve hepsinde aynı görevi yapsam yine başkanımız ve yönetimin uğradığı haksız saldırılarda yanlarında dimdik, kale gibi durmaya devam ederdim.” dedi.