Niğde’de yeni yapılan patates deposu çöktü. Göçük altında kalan 2 işçi hayatını kaybetti, 3’ü ağır 4 işçi yaralandı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
2 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ, 3’Ü AĞIR 4 İŞÇİ YARALANDI
Olay, merkeze bağlı Çarıklı köyünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, yapımına devam edilen patates deposu, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çöktü. Göçük altında kalan 2 işçi hayatını kaybederken 3’ü ağır 4 işçi de yaralandı.
Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda AFAD, itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler toprak yaralıları hastaneye kaldırdı.
Olayla ilgili incelemeler devam ediyor.