Mardin’in Nusaybin ilçesinde 2 günde 3 trafik kazası meydana geldi. Aynı güzergahta meydana gelen kazalarda 3 çocuk hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.
Mardin’in Nusaybin ilçesi İpekyolu’nda iki günde 3 farklı farklı trafik kazası meydana geldi. Kazalarda toplam 3 çocuk hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.
OTOMOBİL İLE TIR ÇARPIŞTI
Dün seyir halinde ilerleyen plakası bilinmeyen tır ile 06 DRB 857 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada 3 yaşındaki Şerzan Botan A. hayatını kaybetti, Mehmet Esir A., Berivan A., Helin A. ve Alan Berken A. yaralandı.
OTOMOBİL ŞARAMPOLE DEVRİLDİ
Aynı istikamette ilerleyen plakası henüz belirlenemeyen otomobil su birikintisine girerek şarampole devrildi. Kazada 1 aylık Yiğit Efe B. hayatını kaybetti, Ferhat B., Zeynep B., Meliha B. ve Aslan Efe B. yaralandı.
TIR ÇOCUĞA ÇARPTI
Bugün sabah saatlerinde yine aynı güzergahta sürücünün adı ve plakası henüz belirlenemeyen bir tır çocuğa çarptı. Kazada çocuk olay yerinde hayatını kaybetti.