Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kulüplerler Birliğinden Ali Koç Kararı!

Bugün Kulüpler Birliği Toplantısı gerçekleşti. Toplantı’nın ardından Fatih Saraç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un istifasının ittifakla reddidildiğini belirterek ”Teklifimizi kabul ettiği için Ali Koç’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Bugün Kulüpler Birliği Toplantısı

Kulüpler Birliği Toplantısının sona ermesinin ardından Kasımpaşa Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Saraç açıklamalarda bulundu.

Fatih Saraç açıklamasında, ” Toplantıda ana konumuz Ali Koç’un istifasıydı. .Toplantımıza 16 kulübümüz katıldı. Toplantıya katılan 16 kulübün sözlü, 1 kulübün de yazılı onayıyla ittifakla Ali Bey’in idtifasının reddini istedik. Bu hususta hepimizin ortak bir görüş birliği vardı. Ali Koç bu talebimizi kırmadı. Kulüpler Birliği’nde yeni bir başkan değişikliğinin bu süreçte gerekli olmadığını düşünüyoruz. Ali Koç’un, tüm kulüplerin menfaatlerini düşünerek hareket ettiğini biliyoruz. Teklimizi kabul ettiği için Ali Koç’a teşekkür ediyoruz.’‘ ifadelerini kullandı.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ise, ”Ali Bey’in başkanlıktan ayrılma talebini kabul etmedik ve göreve devam etmesi için 17 kulübümüz de kendisine destek verdi. O da bizi kırmadı ve göreve devam edeceğini söyledi.” dedi.

Ayrıca Yüksel Yıldırım, TFF Yönetimininde değişmesini bildirerek, ”Toplantıda konuşulan konulardan birisi de TFF’nin artık görevini yapmadığıyla ilgiliydi. Değişim zamanı geldi. Bgün mü, sezon sonu mu olur, o konuşulur. Bizi dinleyen bir federasyon istiyoruz.’‘ sözlerini sarf etti.