Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Edin Dzeko Ayrılıyor Mu? Mario Branco Açıkladı!

süper Lig devi Fenerbahçe Sortif Direktörü Mario Branco 24sata gündem hakkında açıklamalarda bulundu.

MARİO BRANCO’DA GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR

 

“DZEKO’DAN MEMNUNUZ”

“Edin Dzeko bizim kağtanımız, en iyi dolcülerimizden ve en önemli oyuncularımızdan biri. Geçen sezon sakatlık yaşamadan neredeyse her maçta oynadı. 38 yaşında olmasına rağmen hala genç ve biz ondan çok memnunuz.”

“EDİN DZEKO AYRILACAK MI?”

“Bildiğim kadarıyla bizimle mutlu. Ayrılacağına dair söyletilerin nereden çıktığını bilmiyorum, özellikle de zaten birkaç hücum oyuncumuzu kaybetmişken. Dzeko bizim için çok önemli ve onu kaybetmek istemiyoruz.”

“DZEKO PROJENİN BİR PARÇASI”

“Mourinho ile görüşmelere başladığımda en başından beri Dzeko hakkında konuştuk. Bana Roma’daki ilk iki ayının en sevdiği aylar olduğunu çünkü o sırada Dzeko’nun orada oynadığını söyledi. Yani Dzeko başından beri anlaşmamızın ve projemizin bir parçasıydı ve bu konuda hiçbir şey değişmedi”

“BALKAN KOLONİMİZ VAR”

“Dzeko’nun Hjduk’a karşı olan duygularının farkındayım, bu konuyu birkaç kez konuştuk. Miha Zajc bile bir Hajduk taraftarı, ailesi de öyle… Hepimiz Dinamo’dan gelen Livakovic’e takılıyoruz. Tadic’i de eklersek, İstanbul’da küçük bir Balkan kolonimiz var ve kulüpteki herkes onlardan memnun, onlar da kulüpten.”

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT