Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aziz Yıldırım’dan Canlı Açıklamalar !

Fenerbahçe kulübü’nün eski başkanı ve başkan adayı Aziz Yıldırım, canlı açıklamalarda bulunuyor.

Fenerbahçe kulübü'nün eski başkanı

Fenerbahçe kulübü’nün eski başkanı ve başkan adayı Aziz Yıldırım, canlı açıklamalarda bulunuyor.

AZİZ YILDIRIM’IN AÇIKLAMALARI

”Kavga etmeyeceğiz, kimseyle ama benimle kavga ederlerse, ozaman ederim.

6 sene önce Aziz Yıldırım gitti, Türk futbolu kurtuldu” dediler. Şimdi de ”Aziz Yıldırım gelsin, Türk futbolunu kurtarsın” diyorlar. Böyle bir memleket.”

ZARAR VERDİK

”Derdim Fenerbahçe’nin şampiyon olması. Dört sene Fenerbahçe Şampiyon olamadı, nededini bilmiyorum. Mahkemeler.. Ben ve dava arkadaşlarım her gün mahkemeye gittik. Mahkemeler uğraştık ve Fenerbahçe’ye zarar verdik. Bunu biliyoruz.”

”ŞAMPİYONLUKTAN BİRLİKTE ETTİK”

”Sonra kombine almayın, forma almayın, maça gitmeyin gibi şeyler denildi. Hep beraber Fenerbahçe’yi şampiyonluktan ettik, hep beraber.”

”KULÜBÜ HALKA AÇTIM”

”Fenerbahçe kurumsal bir yapı, dışarıdan adam getirip kulübü incelettiler. Böyle bir şey olabilir mi? Dün Fenerbahçe’nin durumunu dağıttılar, belgeleri arkadaşlarımız inceliyor. Varsa düşüncemiz söylerim. Fenerbahçe’de para sorunu olmaz! Ben neden kulübü halka açtım? Ben istesem bunu yapmam, ölene kadar başkan olurdum. Hapisteyken kulübü halka açtım, 1 milyon üye olsun istedim. Anadolu’da Fenerbahçelileri bir araya getirecek binalar açılmasını istedim, birkaç yerde yaptık. ancak kapattılar.”

”Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden biridir. Fenerbahçe’nin istemediği bir şey Türkiye’de olmaz! Ne zaman? Bir araya gelirsek! Beraber olmazsak, hiçbir şey olmaz.”

Türkiye’nin Kuva-yi Milliye’si Fenerbahçe Spor Kulübüdür.”

”6 ŞAMPİYONLUK YAŞADIK”

”İşleri tıkırına koydum, keyfim de yerinde. Neden aday oldum? Fenerbahçe’de sıkıntılar var. Arkadaşlara aday olmalarını söyledik ama ben varken olmayacaklarını söylediler. Mecbur kaldım. 20 sene başkanlık yaptım, zor günlerde 6 şampiyonluk yaşadık. Para konuşmadık.”