Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Ali Koç Tarihi Genel Kurul Toplantısı İçin Çağrıda Bulundu !

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 2 Nisan’da düzenlenecek olan Olağanüstü Genel Kurul’a katılım için çağrıda bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli takımında ligden çekilmeyi gündeme getireceği 2 Nisan Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracaoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştireceği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı için Fenerbahçeli üyelere çağrıda bulundu.

Ali Koç çağırısında şu ifadeleri kullandı;

”Kıymetli Camiamız, Sevgili Kongre Üyelerimiz, Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü ve camiası olarak, Bildiğiniz gibi 3 Temmuz sürecinden itibaren Kulübümüzün her dinamiği ile maruz bırakıldığı, mücadele etmek zorunda kaldığı haksızlık ve adaletsizlikler zinciri hepimizin malumudur. Camia olarak, uzun zamandır, her mecrada anlatmaya çalıştıklarımızın anlaşılmadığı, dile getirdiklerimizin yeterince karşılık bulmadığı, adaletsizliklerin kanatlanarak arttığı süreçlerden geçiyoruz. Buna da her geçen gün, her hafta, her sezon hep beraber tanık oluyoruz. Fenerbahçemize reva görülen bu sistematik kötülüğe rağmen; sahip olduğu benliğin güçlü bir yansıması olarak her fırsatta ülke değerlerimize olan saygımızı, milli değerlerimize olan bağlılığımızı, vatanımıza duyduğumuz aidiyeti vurguladık, bu binçten hiçbir zaman şaşmadık. Tüm haksızlıklara karşı dik durmaya, tüm yapılanlara rağmen ülkemize hizmet etmeye, sporun her branşında zirveye oynayan, Türkiyemizi temsil eden sporcular yetiştirmeye, bayrağımızı ulusal ve uluslararası alanda grurla taşıyan gençleri geliştirmeye, altyapılarımızda yüzlerce çocuğumuza yuva omaya devam ettik.”

”Bugün geldiğimiz nokta itibarıyla;Fenerbahçemiz bunları yaparken Fenerbahçe’ye yapılan haksızlıkların, durmaksızın, katlanarak devam etmesi, milyonlarca tarfatarı olan Kulübümüzün, camiasına dönerek yaşananları kendi içinde sorgulaması zorunluluğunu artık zaruret haline gelmiştir. İşte burada  milyonları temsil eden kongre üyelerimize çok önemli görev düşmektedir. Fenerbahçemizin tarihinde bir mihenk taşı olarak gördüğüm bu topalntıyı sizlerin katılımı, desteği, ilgisi ve katmadeğeri olmadan istediğimiz şekilde yapamayız.”

”2 Nisan 2024 Sali günü saat 17.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracapğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştireceğimiz Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız tüm bu sebeplere tarihi bir kimlik taşımaktadır. Tüzüğümüzün 24. Maddesi 2. bendi gereğince, ilk toplantıda nitelikli çoğunluk sağlanmaz ise toplantımız her zaman olduğu gibi 1 hafta sonraya ertelenmek zorunda kalacaktır. Ancak Fenerbahçe öyle günlerden geçmektedirki bugünün bir ikincisi olmamalı, olmayacaktır.”

”2 Nisan’da Fenerbahçeliyim diyen herkesin omuzlarında taşıdığı sorumlulukla bu toplantıda yerini alacağından hi.bir şüphem yok. Bir asrı aşkın onurlu bir tarihe sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 37. Başkanı olarak, Siz değerli kongre üyelerimizden taşıdığınız sorumluluğun bilinciyle Olağanüstü Genel Kurulumuzun ilk tarihi olan 2 Nisan gününde salt çoğunluğu sağlamanızı ve kulübümüze destek olmanızı önemle rica ederim. ‘Fenerbahçe sokakta oynasın, biz kaldırımda destekleriz’ diynlerin omuz omuza duruşunu, Fenerbahçe için bu kritik dönemde bir kez daha en güçlü şekilde ortaya koyacağımıza, haykıracağımıza inancım tamdır .Saygı ve Sevgilerimle, 2 Nisan’da görüşmek üzere….”

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT