Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü, Ali Koç’u tekrardan başkan olduğu için tebrik ettikten sonra Galatasaray cephesinden gelen tepkilere hak vererek Dursun Özbek’i tebrik etti.
Galatasaray’da başkanlık seçimi kazanan Dursun Özbek’i kutlamayan ama ancak Fenerbahçe seçimini kutladığı için eleştirilen Adana Demirspor’da başkan Murat Sancak, tepkilerin doğru olduğunu belirterek özür dilemişti.
Adana Demirspor’un sabah yaptığı açıklamada gecikmeden dolayı özür diledi ve Dursun Özbek’i kutladı:
Adana Demirspor’da yapılan açıklama:
”Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın, 2023-2024 futbol sezonunun son maçlarına denk gelmesi nedeniyle tabrik paylaşımı yapılması atlanmıştır. Bundan dolayı Galatasaray Başkanı Sayın Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu’ndan özürdileri.”