Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beşiktaş’tan Açıklama: ”Hemen Seçim İstiyoruz”

Tredntol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, Türk futbolunda adaleti temsil eden, güven veren bit yönetim için derhal seçime gidilmesi gerektiğini açıkladı.

Tredntol Süper Lig ekiplerinden

Siyah-beyazlı kulüp,  Türkiye Futbol Federasyonu’nun en kısa sürede seçime gitmesi gerektiğini açıkladı.

Beşiktaş’tan yapılan açıkla şu şekilde;

”Beşiktaş JK olarak hemen şimdi, herkese eşit mesafede, derdi sadece Türk futbolunda adaleti temsil eden güven veren bir yönetim için derhal seçim istiyoruz.

Yönetim olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana düşüncemizi hiç değiştirmedik. Hiçbir gün geri adım atmadık. Beşiktaş Kulübü olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile bağlı kurumların istifa edip kurallarıyla birlik yeni demokratik bir yönetimin belirlenmesini istedik.

Tüm futbol kamuoyu şunu görüyor ki ”Türk futbolu hakettiği şekilde yönetilmiyor” ”Türk futbolu derin bir kaos içinde. Böylesine itibar ve değer kaybettiği bir dönem geçmişte yaşanmadı.

Bu kaostan kurtulmak için ”amasız” ”fakatsız” ve ”hesapsız” konuşmak ve hızlı aksiyon almak gerekiyor. Hepimizin tek derdi futbolun geleceği olmalı.

Herşey apaçık ortadayken üzülerek görüyoruz ki TFF’yiistifaya çağıranlar hala zaman kaybetmeyelim diyenleri ince hesap yapmakla suçluyor.

”20 gün önce olmuş sonra ne farkedecek” diyenler ile hiçbir zaman aynı eksende olamayız

Kaos içinde geçen hergün yeni sorunların ve risklerin oluşmasına neden olmakta.

Seçim kararı geç alınmış doğru bir karar omakla birlikte tarihi kesinlikle yanlıştır. Gereksiz zaman kaybına tahammülümüz lamadı. Seçim tarihi bir sonraki sezonun geleceği için risk teşkil ediyor. Zaten büyük bir zaman kaybı yaşadık. Önümüzdeki yılı da bu verimsiz, herkesin zarar gördüğü sistemle heba etmeyelim. Yeni sezon ile ilgili çalışmalar yeni yönetimin devamı niteliğinde olmamalıdır. Yeni yönetime daha geniş zaman ve hareket alanı yaratmalıdır.

Sayın Dursun Özbek’in ”seçimin biran önce yapılmasını isteyenlerin yeni yönetim listesi hazır da onun için mi acele diyorlar” açıklamasını son derece talihsiz ve Türk futboluna katkıdan uzak hatta yaşadığımız bu kaos ortamını derinleştirmeye yönelik bir açıklama olarak yorumluyoruz.

Bizim tavrımız hep net oldu. Beşiktaş olarak yönetim ve kurallarının atamayla değil seçimle belirlenmesini, seçimlerin de çok adaylı olarak yapılmasını istiyoruz.

Derdimiz adil rekabetçi, gelişen, üreten, uluslararası arenada saygı gören Türk futbolunun tesis edilmesidir.”