Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ali Koç ve Dursun Özbek, Cenazede Bile Selamlaşmadılar !

Rahmetli olan Togay Bayatlı’nın cenaze töreninde üç büyük kulübün başkanlarıda katıldı. Ayrıca Galatasaray başkanı Dursun Özbek ve Fenerbahçe başkanı Ali Koç, cenazede birbirlerini görmezden geldiler.

Rahmetli olan  Togay

Geçtiğimiz günlerde hayatını 85 yaşında kaybeden Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Dünya Spor Yazarları Birliği ve Türkiye Spor Yazarları Derneği önceki başkanlarından olan Togay Bayatlıl, son yolculuğuna uğurlandı.

Öğlen namazına müteakip, Zincirkikuyu Camii’nde  rahmetli Togay Bayatlı’nın kılınan cenaze törenine Gençlil ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye İçişleri Eski Bakanı Mehmet Ağar, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Galatasaray eski Başkanı Faruk Süren, Galatasaraylı Yönetici Ali Dürüst, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Uğur Erdener, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Murat Aksu, Milliyet Gazetesi Yazarı Attila Gökçe ve spor dünyasından birçok isim katıldı.

SELAMLAŞMADILAR

Cenazeye katılan Ali Koç ve Hasan Arat’ın, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile yan yana gelmemesi dikkat çekti. Ali Koç ve Dursun Özbek farklı gruplarda yer aldılar ve kendilerini görmemezlikten geldiler.